Naga Markets webinar


PKN D1

Kurs PKN znajduje się w trendzie wzrostowym nad linią widoczną na wykresie. Ostatnio w ramach tego trendu mieliśmy korektę, która sprowadziła cenę do linii. Wczoraj powstał długi czarny korpus, ale dzisiejsze notowania układają się w mały młotek. To jest zmiana na lepsze, choć niezbyt duża. Można to wykorzystać do otwarcia długiej pozycji, ale koniecznie trzeba przestrzegać stop lossów ponieważ przełamanie linii teraz już trzykrotnie potwierdzonej zapowiadałoby spadek w najlepszym wypadku porównywalny z dotychczasową korektą. Daje to poziom docelowy 100 zł oznaczony zieloną linią. Na tym samym poziomie mamy wsparcie ustanowione przez dołek z marca.

Drugi, bardziej ostrożny scenariusz to zakup tych akcji, ale dopiero po przełamaniu oporu na poziomie 115,45 zł oznaczonego czerwoną linią. Stop loss w obu przypadkach należałoby ustawić poniżej linii trendu wzrostowego, która dzisiaj znajduje się na poziomie 113,10 zł

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Cyfrowy Polsat D1

Przez ostatnie dwa lata kurs Polsatu konsolidował się pod niebieską linią tworząc wielką formację odwróconej głowy z ramionami. Wczoraj nastąpiło wybicie z tej formacji, ale dzienna świeczka miała bardzo długi górny knot więc powstały wątpliwości czy sygnał jest ważny. Dzisiaj cena idzie do góry, więc chyba jest dobrze. Sądząc po odległości pomiędzy dołkiem głowy a linią szyi, poziom docelowy wynikający z wybicia znajduje się gdzieś w okolicach 32,20 (zielona linia). Po drodze jest opór ustanowiony przez dotychczasowy historyczny max na poziomie 27,99 oznaczony czerwoną linią. Najbliższym wsparciem jest przełamana niebieska linia szyi na poziomie 25,70, ale stop lossa najlepiej ustawić poniżej następnego wsparcia, którym jest bordowa linia znajdująca się obecnie na poziomie 25 zł.

Pierwszy wykres pokazuje historię z ostatnich trzech lat, a drugi z ostatnich miesięcy.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here