Naga MarketsPGNiG D1

Na wykresie PGNiG można poprowadzić przynajmniej dwa warianty linii trendu wzrostowego. Oba zostały oznaczone na zielono. Linia przebiegająca niżej znajduje się na poziomie wczorajszego dołka (6,65 zł). Bliskość tego wsparcia oznacza zwiększone prawdopodobieństwo odbicia i wzrostu do około 7,50 zł, czyli do czerwonej linii oporu, która razem z zielonymi liniami tworzy wzrostowy kanał trendowy.

Ważne jest też wsparcie ustanowione przez dołki z przełomu września i października na poziomie 6,61 zł zwłaszcza, że w tym samym miejscu mamy szczyt z 2015. Barierę oznaczono na niebiesko. Stop loss należy umieścić poniżej niej.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

ASBIS D1

Dzisiejszy wzrost Asbisu prawdopodobnie miał związek z poranną informacją o wzroście szacunkowych przychodów za III kwartał. Na wykresie cena przełamała niebieską linię trendu spadkowego biegnącą przez trzy punkty zwrotne. Sądząc po amplitudzie wahań pod tą linią, cena może dojść do czerwonego oporu na poziomie 3,30 zł ustanowionego przez styczniowy szczyt. Najbliższym wsparciem jest dolne ograniczenie dzisiejszej luki hossy na poziomie 2,57 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here