Naga MarketsOponeo.pl D1

Oponeo.pl jest internetowym dystrybutorem opon i felg. Kurs Spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym, ale od połowy marca mieliśmy trend spadkowy w niebieskim kanale. W piątek nastąpiło wybicie górą z tego kanału. Jest to pozytywny sygnał oznaczający zakończenie korekty i powrót do trendu wzrostowego wyższego rzędu. Najbardziej ostrożna prognoza wynikająca z tego sygnału to testowanie ostatniego szczytu i zarazem historycznego maksimum na poziomie 53,97 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Asseco South Eastern Europe (SEE) D1

Asseco SEE jest dużą firmą informatyczną. Jej kurs znajduje się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią. Ta linia biegnie przez aż 8 punktów zwrotnych, więc jest bardzo ważna. Także jej przełamanie byłoby bardzo istotnym sygnałem sprzedaży. Ostatnio jednak nastąpiło odbicie od linii, co zapowiada kontynuację trendu wzrostowego i przynajmniej testowanie ostatniego szczytu znajdującego się na poziomie 13,22 oznaczonego czerwoną linią. Sygnał sprzedaży powstałby w razie spadku poniżej ostatniego dołka na poziomie 12,60 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here