Naga MarketsNewag D1

Newag zajmuje się produkcją, naprawą i modernizacją taboru kolejowego. Kurs Spółki przez ponad rok znajdował się w trendzie horyzontalnym. Ostatnio nastąpiło przełamanie oporu oznaczonego niebieską linią na poziomie 17,40 zł. Oznacza to wyjście górą z konsolidacji i zapowiada wzrost porównywalny z amplitudą w trakcje trwania tejże konsolidacji. Daje to poziom docelowy w okolicach 22 zł. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania czerwonego wsparcia na 16,20 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Alumetal D1

Alumetal zajmuje się produkcją aluminiowych stopów odlewniczych oraz aluminium do odtleniania stali. Od lata ubiegłego roku kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym. Dynamika tego trendu nie była do tej pory zbyt duża. Ostatnio jednak nastąpiło przełamanie czerwonej linii oporu, która przechodziła przez trzy lokalne szczyty. Linia i tak rosła, więc jej przełamanie zapowiada zwiększenie dynamiki wzrostu. Sądząc po amplitudzie wahań pod przełamaną linią wzrost powinien sięgnąć oporu na poziomie 65 oznaczonego czarną linią. Po drodze jest jeszcze niebieska linia, która też może być oporem (około 62 zł).

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here