Naga MarketsWielton D1

Wielton jest producentem naczep, przyczep i chłodni i wywrotek do samochodów ciężarowych. Kurs Spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ubiegłym tygodniu nastąpiła korekta w tym trendzie. Dzisiejszy wzrost spowodował powstanie długiej białej świecy zakrywającej czarny korpus z piątku i tworzącej razem z nim pozytywną formację objęcia hossy. Wiarygodność formacji zwiększa to, że wspomniana świeca zakrywa także kilka czarnych korpusów z wcześniejszych sesji. To, że wzrost ma znacznie większą dynamikę niż korekta świadczy o przewadze popytu i zapowiada kontynuację trendu wzrostowego. Problemem może być jednak bliskość najbliższego oporu (18,28 zł). Najbliższym wsparciem jest czwartkowe minimum na poziomie 18,03 zł.

 

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Lena D1

Lena jest producentem systemów oświetleniowych LED. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym. W ramach tego trendu powstał trójkąt symetryczny, czyli formacja kontynuacji trendu. Dzisiaj nastąpiło wybicie górą. Jest to sygnał kupna. Wysoki wolumen zwiększa jego wiarygodność. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania wsparcia ustanowionego przez dzisiejszą lukę hossy, której dolne ograniczenie na poziomie 4,47 zł oznaczono zieloną linią. Opory są daleko, bo powyżej 5,70 zł i są stare (2007).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here