Naga MarketsINGBSK  D1

Kurs ING znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Ostatnio w ramach tego trendu nastąpiła spadkowa korekta, która sprowadziła cenę do linii trendu. Widać to na pierwszym wykresie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na drugim wykresie widać, że już w piątek cena odbiła się od tej linii tworząc pozytywną formację młota. Dzisiaj tworzy się biała świeca. W sumie jest to pozytywna konfiguracja zapowiadająca kontynuację głównego trendu. W praktyce znaczy to, że cena powinna przynajmniej przetestować ostatni szczyt na poziomie 210 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Wielton D1

Wielton produkuje naczepy. Od maja kurs Spółki znajdował się w trendzie spadkowym. tydzień temu nastąpiło równoczesne przełamanie czerwonej linii tego trendu oraz niebieskiej linii szyi odwróconej formacji głowy z ramionami. Obecnie cena osłabła, ale wsparcie utworzone przez lukę hossy i oznaczone zieloną linią na poziomie 15 zł ciągle się trzyma. W związku z tym nie ma mowy o poważnym pogorszeniu.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here