Naga MarketsENEL-MED D1

Enelmed jest operatorem usług medycznych. Pod koniec maja kurs Spółki przełamał zieloną linię szyi bardzo dużej odwróconej formacji głowy z ramionami znajdującą się na poziomie 11 zł. Był to pozytywny sygnał, który do dzisiaj nie został zanegowany. Wprawdzie przez ostatnie miesiące na rynku tych akcji dominował trend spadkowy, ale zielona linia szyi, która wcześniej była oporem, pod koniec września zadziałała jak wsparcie. Do tego dzisiaj doszło wybicie z niebieskiego klina zniżkującego. W sumie mamy pozytywną konfigurację zapowiadającą wzrost powyżej 16 zł. Stop loss należy umieścić poniżej 11 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Ursus D1

Oferta konsorcjum w skład którego wchodzi Ursus została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na autobusy elektryczne dla Zielonej Góry. Na wieść o tym kurs Spółki przełamał czterokrotnie testowaną linię trendu spadkowego obejmującą okres od maja. Towarzyszyły temu najwyższe obroty od maja. Jest to sygnał kupna o podwyższonej wiarygodności. Jego anulowanie nastąpiłoby w razie przełamania poziomu ostatniego dołka na poziomie 3,70 zł oznaczonego czerwoną linią.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here