Naga MarketsComarch D1

Comarch jest firmą informatyczną. Kurs Spółki od 2011 roku znajduje się w trendzie wzrostowym. W dalszym ciągu nie ma sygnałów zapowiadających odwrócenie. W połowie marca na wykresie zaczął powstawać trójkąt symetryczny. Teraz nastąpiło wybicie. W związku z tym spodziewam się kolejnej fali wzrostowej i testowania strefy oporu ustanowionej przez ostatni szczyt (240) i historyczne maksimum na poziomie 244,49 oznaczone czerwoną linią.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Santander D1

Santander jest hiszpańskim bankiem. Jego kurs znajduje się w trendzie wzrostowym. W ramach tego trendu ostatnio mieliśmy konsolidację pod niebieską linią znajdującą się na poziomie 24,63. Dzisiaj nastąpiło jej przełamanie. Minimalny zasięg wzrostu wynikający z tego sygnału powinien być porównywalny z amplitudą wahań pod linią, co daje poziom docelowy 28,50 pokrywający się z oporem ustanowionym przez lokalne szczyty oznaczone strzałkami.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here