Naga MarketsCI Games D1

CI Games produkuje gry komputerowe. Kurs Spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Przez ostanie pół roku w ramach tego trendu mieliśmy trójkąt. Dzisiaj następuje wybicie górą. Przełamywana górna linia trójkąta przechodzi przez trzy punkty zwrotne, więc sygnał jest dość wiarygodny. Na podstawie szerokości trójkąta można oczekiwać wzrostu do około 3,80 zł. Stop loss powinien znaleźć się poniżej 2,70 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Famur D1

Famur produkuje maszyny górnicze. Kurs Spółki od ponad roku znajduje się w trendzie wzrostowym. Przez ostatnie 6 tygodni w ramach tego trendu mieliśmy konsolidację. Teraz następuje przełamywanie czerwonej linii i tym samym wybicie górą z konsolidacji. W związku z tym spodziewam się wzrostu. Zasięg tego wzrostu trudno oszacować ponieważ kurs nigdy wcześniej nie był na tych poziomach, więc opory nie istnieją. Pogorszenie nastąpiłoby w razie spadku poniżej wsparcia na poziomie 5 zł oznaczonego niebieską linią.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here