Naga MarketsBZWBK D1

Kurs BZWBK od dwóch lat znajduje się w trendzie wzrostowym. Ostatnia faza tego trendu przebiegała pod niebieską linią oporu, która ostatnio została przełamana. Jest to sygnał kupna. Minimalny zasięg wzrostu powinien być porównywalny z amplitudą wahań pod niebieską linią, co daje poziom docelowy w okolicach 450 zł. Wybicie spod i tak rosnącej linii oporu może jednak zapowiadać coś znacznie bardziej optymistycznego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Sanok Rubber Company D1

Kurs Sanoku przez długi czas znajdował się w trendzie spadkowym. W grudniu powstała konsolidacja oznaczona elipsą. Mogła ona zapowiadać kontynuację spadków, ale wybicie nastąpiło górą. W związku z tym wygląda to na sygnał odwrócenia trendu. Za dalszym wzrostem przemawia też to, że cena pnie się do góry stopniowo i systematycznie. Powstająca dzisiaj biała świeczka jest siódma z rzędu. Potwierdzeniem sygnału kupna byłoby przełamanie oporu na 46,40 zł oznaczonego czerwoną linią (luka bessy). Pogorszenie nastąpiłoby w razie przełamania zielonej linii obejmującej ostatni wzrost, która znajduje się na poziomie 45,40 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here