Naga MarketsBenefit Systems D1

Benefit dostarcza pracodawcom rozwiązań w zakresie pozapłacowych form wynagradzania pracowników. Przykładem mogą być karty MultiSport Plus. W połowie czerwca kurs Spółki przełamał krótkoterminową niebieską linię trendu wzrostowego, po czym spadł do głównej, zielonej linii znajdującej się w okolicach 1015 zł. Obecnie ją testuje. Przełamanie linii byłoby negatywnym sygnałem, ale co najmniej równie prawdopodobne jest odbicie od niej i kontynuacja głównego trendu wzrostowego. W praktyce oznaczałoby to nową falę wzrostową i przynajmniej zrównanie się z ostatnim szczytem na poziomie 1175 oznaczonym czerwoną linią. W związku z tym obecną sytuację interpretuję jako sygnał kupna.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

JHM Development D1

Kurs JHM Development znajduje się w trendzie wzrostowym. W ramach tego trendu ostatnio powstała formacja trójkąta symetrycznego. Formacje tego typu zapowiadają wybicie zgodne z kierunkiem trendu wyższego rzędu. To wybicie właśnie trwa. Górne ramię trójkąta znajduje się na poziomie 1,87 zł i jest obecnie przełamywane. Jest to sygnał kupna.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here