Naga MarketsArtifex Mundi D1

Artifex jest producentem gier. Kurs Spółki znajdował się w trendzie spadkowym od lutego. Na przełomie czerwca i lipca cena wyłamała się z tego trendu i zaczęła tworzyć konsolidację pomiędzy czerwoną linią oporu znajdującą się na poziomie  13,32 zł, a zielonym wsparciem na poziomie 12,65 zł. Teraz nastąpiło przełamanie czerwonego oporu. Jest to sygnał kupna. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania zielonego wsparcia na poziomie 12,65 zł.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Te artykuły również Cię zainteresują
BOŚ D1

Jesienią 2016 kurs Banku Ochrony Środowiska zakończył długoterminowy trend spadkowy. Ostatnio mieliśmy do czynienia z korektą w nowym trendzie wzrostowym. Widoczny na wykresie trójkąt jest zakończeniem tej korekty. Wybicie górą zapowiada kontynuację długoterminowego trendu wzrostowego. Wariant minimum to wzrost porównywalny z amplitudą wahań wewnątrz trójkąta, co daje poziom docelowy w okolicach 12,50 zł. Anulowanie sygnału kupna nastąpiłoby w razie przełamania dolnego ramienia trójkąta, które znajduje się na poziomie 10,39 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here