Naga MarketsAilleron H1

Ailleron jest dostawcą rozwiązań mobilnych. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym. Od końca czerwca w ramach tego trendu mieliśmy korekcyjny trend spadkowy przebiegający pod niebieską linią. Dzisiejszy wzrost spowodował jej przełamanie. Sygnał wygląda na wiarygodny ponieważ linia była wielokrotnie testowana. Poza tym opisana korekta zniwelowała mniej niż 38% poprzedzającej ją fali wzrostowej, co sugeruje że rynek jest silny. W związku z tym przełamanie niebieskiej linii uważam za sygnał kupna. Następny opór znajduje się na poziomie ostatniego szczytu (21 zł) i został oznaczony czerwoną linią. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania wsparcia ustanowionego przez ostatni dołek przed przełamaniem oznaczony zieloną linią.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Te artykuły również Cię zainteresują
Atal D1

Atal jest deweloperem. Kurs Spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Nie widać sygnałów odwrócenia tego trendu, ale od początku czerwca trwa korekta, której znaczna część przebiegała pod zieloną linią oporu znajdującą się na poziomie 38,58 zł. Dzisiaj ta linia została przełamana. Jest to pozytywny sygnał, a jego potwierdzeniem byłoby przełamanie czerwonego oporu na poziomie 39,54 zł. Ten opór został ustanowiony przez dolne ograniczenie konsolidacji z początku czerwca.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here