Naga MarketsAgora D1

W połowie lipca kurs Agory wybił się górą z niebieskiego trójkąta. Później poruszał się we wzrostowym kanale trendowym, którego dolną linią było przedłużone dolne ramie tego trójkąta. Górną linię oznaczono na czerwono. Dzisiejszy wzrost spowodował przełamanie tej linii i tym samym wybicie górą z i tak już rosnącego kanału. Taki sygnał zapowiada zwiększenie dynamiki trendu wzrostowego i może służyć jako okazja żeby się do niego dołączyć. Najbliższym oporem jest marcowy szczyt na poziomie 17 zł. Najbliższym wsparciem jest przełamana dzisiaj czerwona linia znajdująca się na poziomie 16,20 zł. Następnym wsparciem jest dzisiejsza luka hossy z dolnym ograniczeniem na poziomie 15,70 zł. Każda z tych barier może posłużyć do ustawienia stop lossa, ale jednak sugerowałbym ustawić go niżej, to znaczy tuż pod ostatnim dołkiem przed wybiciem (15,25 zł i bordowa linia).

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

4Fun Media D1

Od dwóch lat kurs 4Fun Media znajduje się w trendzie wzrostowym. Przez kilka miesięcy mieliśmy do czynienia z korekcyjnym trendem spadkowym w niebieskim kanale. Później nastąpiło wybicie z kanału po którym cena wzrosła mniej więcej o jego szerokość tworząc opór oznaczony czerwonymi liniami. Dzisiaj nastąpiło jego przełamanie. Uważam to za sygnał kupna. Pozytywną stroną tej sytuacji jest to, że bezpośrednio przed wybiciem mieliśmy stosunkowo wąską konsolidację z dolnym ograniczeniem na poziomie 6,60 zł oznaczonym zieloną linią. Spadek poniżej tej linii oznaczałby anulowanie sygnału. Dzięki temu możemy ustawić stop lossa stosunkowo blisko ceny zakupu i uzyskać wysoki współczynnik R.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here