Naga MarketsStalexport D1

Kurs Stalexportu wybił się dołem z trójkąta symetrycznego generując sygnał sprzedaży. Na podstawie rozmiarów trójkąta można prognozować zasięg spadku na około 3,75 zł. Poziom ten pokrywa się ze wsparciem utworzonym przez majowy dołek oznaczony zieloną linią.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

MFO D1

MFO produkuje tzw. Profile zimnogięte, czyli elementy wykorzystywane w produkcji okien i instalacjach różnego rodzaju. Od maja kurs Spółki znajduje się w trendzie spadkowym w kanale widocznym na wykresie. Kanał jest regularny, więc wybicie górą z niego byłby sygnałem kupna. Górna linia kanału znajduje się obecnie na poziomie 34,50 zł. Za tym, że cena powinna teraz wybić się górą z tego kanału przemawia nieudana próba wybicia z niego dołem. To był test siły rynku. Gdyby nad tym rynkiem wisiała jakaś podatna na panikę podaż, to powinna się wtedy ujawnić. Nie ujawniła się, więc rynek jest raczej silny.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here