Naga MarketsPGNiG D1

Kurs PGNIG przełamał niebieską linię trendu wzrostowego generując sygnał sprzedaży. Linia przechodziła przez wiele punktów zwrotnych, więc sygnał wygląda na wiarygodny. Zasięg spodziewanego spadku można oszacować odejmując rozpiętość trójkąta z ostatnich tygodni od poziomu, na którym nastąpiło przełamanie (6,45 zł). Daje to poziom docelowy w okolicach wsparcia oznaczonego zieloną linią (5,80 zł).


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Te artykuły również Cię zainteresują
Awbud D1

Awbud jest firmą budowlaną. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią. Linia do tej pory przechodziła przez cztery dołki, a dzisiaj nastąpił jej piąty test. Wynik tego testu jest pozytywny, cena odbiła się od linii i ukształtowała pozytywną formację przypominającą młot. Piszę „przypominającą” ponieważ korpus jest za długi w stosunku do knota. Wygląda na to, że trend się utrzyma i możemy oczekiwać wzrostu przynajmniej do oznaczonego na czerwono poziomu ostatniego szczytu (7,85 zł).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here