Naga MarketsKGHM D1

Przez kilka miesięcy kurs KGHM konsolidował się w formacji trójkąta symetrycznego. Dzisiaj następuje wybicie dołem. Na podstawie amplitudy wahań w trójkącie można oczekiwać spadku do około 98 zł. Na tym poziomie jest wsparcie ustanowione przez dwa stare lokalne szczyty. Po drodze jest wsparcie ustanowione przez lukę hossy oznaczoną czerwoną linią na poziomie 106 zł. Najbliższym oporem jest przełamana linia znajdująca się na poziomie 117 zł, ale większe znaczenie ma luka bessy z ostatniego czwartku, której górne ograniczenie znajduje się na poziomie 122,30 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

WDX D1

WDX (dawniej Wandalex) to firma zajmująca się handlem wózkami widłowymi oraz przenośnikami taśmowymi i widłowymi. Kurs Spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Przez ostatni miesiąc w ramach tego trendu mieliśmy konsolidację przebiegającą poniżej oznaczonego na czerwono poziomu 8,21 zł. Dzisiaj nastąpiło dynamiczne wybicie górą z tej konsolidacji, a na wykresie powstaje długa biała świeca poprzedzona luką. Dolne ograniczenie tej luki to wspomniany poziom 8,21 zł. Jest to najbliższe wsparcie. Najbliższym oporem jest górna linia wzrostowego kanału trendowego, która obecnie znajduje się w okolicach 9 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here