Naga MarketsCEZ D1

CEZ to koncern energetyczny działający w Europie Środkowej i Wschodniej. Od września kurs Spółki znajdował się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią. Ostatnio dynamika tego trendu się zmniejszyła, przez co na wykresie powstał klin zwyżkujący, a na RSI powstała negatywna dywergencja. Dzisiejszy spadek spowodował przełamanie niebieskiej linii i wygenerowanie sygnału sprzedaży. Wsparcia znajdują się na poziomie 72 i 70 zł i zostały oznaczone zielonymi liniami.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

CCC D1

CCC jest producentem butów. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią. Ostatnio dynamika tego trendu zmniejszyła się, przez co na RSI powstała negatywna dywergencja. W połączeniu z dużą ilością czarnych świec w ostatnich tygodniach jest to ostrzeżenie przez zmianą trendu. Właściwym sygnałem byłoby jednak dopiero przełamanie niebieskiej linii. W takim przypadku należałoby oczekiwać spadku do wsparcia w okolicach 250 – 255 zł oznaczonego na zielono.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here