Naga MarketsBZWBK D1

Od kilku miesięcy cena BZWBK konsoliduje się pomiędzy wsparciem na poziomie 333 zł oznaczonym zieloną linią, a oporem w okolicach 372 – 373,66 zł oznaczonym czerwoną linią. Wczorajsza próba przełamania oporu zakończyła się niepowodzeniem i powstaniem dziennej świecy z długim górnym knotem czyli spadającej gwiazdy. Dzisiejszy spadek do tej pory spowodował powstanie długiego czarnego korpusu, który zakrywa wczorajszy biały korpus tworząc negatywna formację objęcia bessy.

Mamy więc dwie negatywne formacje – spadającą gwiazdę i objęcie bessy – w strefie oporu. W związku z tym rokowanie na najbliższą przyszłość jest niepomyślne. Najbardziej prawdopodobny wydaje się spadek do wsparcia na poziomie 333 zł oznaczonego zieloną linią. Potwierdzeniem takiego scenariusza byłoby przełamanie czarnej krótkoterminowej linii trendu wzrostowego, która obecnie znajduje się na poziomie 359 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

KGHM D1

Tydzień temu pisałem o przełamaniu czerwonej linii oporu przez KGHM. Od tamtej pory cena wzrosła mniej więcej o tyle, ile wynosiła amplituda wahań pod linią. Wynika z tego, że wzrostowy potencjał wynikający z tego wybicia mógł się już wyczerpać. Jednocześnie cena doszła do oporu ustanowionego przez lukę bessy, której górne ograniczenie na poziomie 122,30 zł oznaczono niebieską linią. Razem z wczorajszym dziennym maksimum na poziomie 122,75 zł jest to najbliższy opór. Jego przełamanie otworzyłoby drogę w górę. Najbliższym wsparciem jest luka hossy, której dolne ograniczenie na poziomie 115 zł oznaczono na zielono.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania kryptowaluty | dax giełda | kurs dolara nbp prognozy | akcje pgnig forum | bitcoina | bitcoin cena wykres |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here