Naga MarketsAuto Partner D1

Auto Partner jest dystrybutorem części zamiennych. Kurs Spółki przez długi czas znajdował się w trendzie wzrostowym. Na początku lipca nastąpiło przełamanie niebieskiej linii tego trendu. Był to pierwszy negatywny sygnał. Bezpośrednio po przełamaniu mieliśmy konsolidację, której dolnym ograniczeniem była czerwona linia znajdująca się na poziomie 5,45 zł. Dzisiejszy spadek spowodował przełamanie i tej bariery. Jest to sygnał sprzedaży. Następne wsparcie znajduje się na poziomie 5,06 zł i zostało oznaczone zieloną linią. Przełamana czerwona linia jest najbliższym oporem.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

4 Fun Media D1

4FM działa na rynku telewizyjnym. Od dwóch lat kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym. W kwietniu nastąpiło wybicie z niebieskiego kanału trendowego. Później nastąpiła korekta, ale górna linia kanału zadziałała jak wsparcie. Obecnie cena idzie do góry i zbliża się do czerwonej linii oporu znajdującej się na poziomie 6,70 zł. Jej przełamanie byłoby sygnałem kupna i zapowiadałoby wzrost do około 8,50 zł. Ta prognoza wynika z dodania odległości pomiędzy górną linią kanału a czerwoną linią do poziomu, na którym czerwona linia obecnie się znajduje.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here