Naga MarketsAgora D1

Na wykresie Agory widać dużą formację klina zwyżkującego. Dolne ramię można rysować na co najmniej dwa sposoby. W ostatnich dniach cena znalazła się poniżej obu tych wariantów, ale stało się tak przy małych obrotach i niewielkiej aktywności inwestorów. Dzisiejszy spadek sprawia, że sytuacja staje się bardziej jednoznaczna. Sądząc po amplitudzie wahań wewnątrz klina, cena powinna spaść do około 12 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dekpol D1

Dekpol działa w branży budowlanej. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym. Przez ostatnie dwa miesiące w ramach tego trendu powstał trójkąt symetryczny, czyli formacja zapowiadająca kontynuację trendu wzrostowego. Dzisiejsze przełamanie górnego ramienia jest sygnałem kupna. Potwierdzeniem byłoby przekroczenie oporu ustanowionego przez ostatni szczyt na poziomie 31,90 zł. Jeśli to nastąpi, skala wzrostu mogłaby być znaczna ponieważ nie istnieją żadne inne opory.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here