Naga MarketsTorpol

Torpol zajmuje się modernizacją linii kolejowych. Od połowy marca na wykresie powstaje pozytywna formacja klina zniżkującego. Ostatnio cena wybiła się górą generując pozytywny sygnał. Na jego podstawie można oczekiwać wzrostu do poziomu ostatniego szczytu (14,20 zł).

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Konsorcjum Stali

Konsstal jest producentem zbrojeń budowlanych. Od lutego cena Spółki znajdowała się w trendzie spadkowym, w bardzo regularnym kanale trendowym. W ostatni czwartek cena wyszła poza górną linię kanału. Co prawda później ten wzrost został zanegowany, ale cena pozostaje ponad kanałem. W innej sytuacji taki sygnał uznałbym za zbyt słaby, żeby o nim pisać. Tylko niezwykła regularność kanału zwraca uwagę i sprawia, że warto obserwować tę spółkę. Najbliższym wsparciem jest luka hossy poprzedzająca wybicie. Jej dolne ograniczenie na poziomie 34,90 zł oznaczono zieloną linią. Opór na poziomie 38,67 oznaczono na czerwono.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here