Naga MarketsPKN Orlen D1

Techniczna sytuacja PKN jest dość skomplikowana. W lipcu nastąpiło przełamanie ważnej zielonej linii trendu wzrostowego. Teraz na wykresie powstaje głowa z ramionami z niebieską linią szyi w okolicach 106 zł. Ostatnio cena przebijała tę linię i powracała ponad nią tworząc konsolidację, której dolnym ograniczeniem jest krótka czerwona linia, która dzisiaj znajduje się na poziomie 105,25 zł. Jej przełamanie oznaczałoby wybicie dołem z RGR i zapowiadałoby spadek porównywalny z odległością pomiędzy szczytem głowy a linią szyi. Daje to poziom docelowy w okolicach 87 zł pokrywający się z konsolidacją z grudnia 2016 stanowiącą wsparcie.

Oprócz zagrożenia na wykresie widać też szanse na zarobek. Chodzi o krótkoterminową bordową linię trendu spadkowego od której cena dzisiaj się odbiła. Linia biegnie przez trzy punkty zwrotne i znajduje się na poziomie 108,10 zł. Jej przełamanie byłoby krótkoterminowym sygnałem kupna.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Stalprodukt D1

Techniczna sytuacja Stalproduktu stopniowo się poprawia. Na początku lipca kurs Spółki znalazł się ponad niebieską linią trendu spadkowego. Później przełamał mniej nachyloną zieloną linię. Dzisiaj nastąpiło wybicie górą z konsolidacji, a na wykresie powstaje biała świeca poprzedzona luka hossy. Jest to sygnał kupna. Jego anulowanie nastąpiłoby w razie zakrycia tej luki, której dolne ograniczenie znajduje się na poziomie 505 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here