Naga MarketsAC Autogaz D1

AC Autogaz produkuje samochodowe systemy LPG. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym. Ostatnio w ramach tego trendu powstała formacja trójkąta zwyżkującego. Zgodnie teorią wybicie z niej nastąpiło górą. Jest to sygnał kupna, choć istnieje ryzyko związane z oporem ustanowionym przez historyczny rekord na poziomie 45,70 zł oznaczonym czerwoną linią. Na podstawie rozmiarów trójkąta można oszacować minimalny zasięg spodziewanego wzrostu na około 48 zł. Minimalny, bo opisany sygnał zapowiada kontynuację długoterminowego trendu wzrostowego. Anulowanie pozytywnego sygnału nastąpiłoby w razie powrotu poniżej górnego ramienia trójkąta (43,87 zł) i przełamania następnego wsparcia, które znajduje się na poziomie 43,20 zł i zostało oznaczone zieloną linią.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Amres D1

Amrest prowadzi franczyzowe obiekty gastronomiczne takich marek jak KFC, Starbucks, Burger King i Pizza Hut. Kurs Spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Przez kilka ostatnich miesięcy na wykresie powstał trójkąt. Teraz cena wybiła się z niego górą. Minimalny zasięg spodziewanego wzrostu można oszacować na podstawie rozmiarów trójkąta, co daje około 440 zł. Podobnie jak w przypadku ACG sygnał ten zapowiada jednak kontynuację trendu wzrostowego wyższego rzędu, więc faktyczny zasięg może być znacznie większy. Najbliższym oporem jest kwietniowy szczyt na poziomie 380,10 zł oznaczony czerwoną linią. Anulowanie pozytywnego sygnału nastąpiłoby w razie przełamania wsparcia znajdującego się poniżej dolnego ramienia trójkąta. Chodzi o piątkowe minimum na poziomie 360,25 zł oznaczone zieloną linią.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here