Naga MarketsPolnord D1

Polnord jest deweloperem. Kurs Polnordu przełamał niebieską linię szyi i wybił się górą z odwróconej formacji głowy z ramionami. Jest to pozytywny sygnał. Na jego podstawie można spodziewać się wzrostu porównywalnego z odległością pomiędzy wspomnianą linią a dołkiem głowy. Daje to poziom docelowy w okolicach 12,80 zł oznaczony czerwoną linią. Przełamana linia na poziomie 9,65 zł jest najbliższym wsparciem.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Ailleron D1

Ailleron działa w branży informatycznych rozwiązań mobilnych. Kurs Spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Ostatnio w ramach tego trendu powstał trójkąt. Teraz cena wybija się z niego górą. Jest to zapowiedź kontynuacji trendu wzrostowego. Wariant minimum to wzrost porównywalny z rozpiętością trójkąta, co daje poziom docelowy 16,50 oznaczony niebieską linią. Jest to blisko dzisiejszego dotychczasowego maksimum. Najbliższym wsparciem jest dzisiejsza luka hossy, której dolne ograniczenie znajduje się na poziomie 14,10. Opory nie istnieją.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here