Naga MarketsPKO BP H1

W wyniku dwutygodniowej fali spadkowej kurs PKO BP spadł do wsparcia ustanowionego przez sierpniowy dołek na poziomie 34,65 zł oznaczony zieloną linią. W tym miejscu powstała formacja podwójnego dna z czerwoną linią szyi na poziomie 35,40 zł. Dzisiejszy wzrost spowodował przełamanie zarówno tej bariery jak i niebieskiej linii trendu spadkowego biegnącej przez cztery punkty zwrotne. Jest to sygnał kupna. Poziom docelowy to opór oznaczony czarną linią na poziomie 37,40 zł. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 36,30 zł i został oznaczony bordową linią.

Te artykuły również Cię zainteresują
Newag D1

Newag jest producentem taboru kolejowego. Od lutego kurs Newagu konsolidował się nad niebieską linią znajdującą się na poziomie 15,50 zł. Dzisiaj rano nastąpiło jej przełamanie i jak na razie cena nie bardzo chce się odbić. Jest to negatywny sygnał. Oczywiście istnieje taka możliwość, że spadek zostanie powstrzymany przez wsparcia z grudnia 2016 i stycznia 2017 oznaczone zielonym prostokątem w przedziale 14,72 – 15,11, ale ryzyko głębszego spadku jest duże. Pamiętajmy, że im dłużej trwa konsolidacja, tym poważniejsze konsekwencje ma wybicie z niej. W tym przypadku chodzi o przełamanie poziomu, który był wsparciem przez ponad pół roku.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here