Naga MarketsPBG D1

PBG zajmuje się budownictwem przemysłowym szczególnie w zakresie instalacji naftowych i gazowych. W ostatnich tygodniach kurs Spółki znajdował się w trendzie spadkowym pod niebieską linią przebiegającą na poziomie 3 zł. Dzisiejsze przełamanie tej linii jest sygnałem kupna. Następne opory znajdują się na poziomach 3,60 i 4,40 zł i zostały oznaczone czerwonymi liniami. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie spadku poniżej wsparcia oznaczonego zieloną linią na poziomie 2,95 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Coalenergy D1

Coalenergy jest spółką górniczą z Ukrainy. Istotnym czynnikiem ryzyka jest to, że większość jej aktywów znajduje się w Donbasie, czyli w strefie objętej prorosyjską rebelią, lub w jej pobliżu. Prawdopodobnie dlatego Spółka nie została objęta hossą na ukraińskich firmach notowanych na GPW.

Mimo to wykres wygląda ciekawie. Przez dłuższy czas cena znajdowała się w trendzie spadkowym, który wyhamował i przeszedł w dwuletni trend horyzontalny. We wrześniu 2016 nastąpiło wybicie górą. Później ukształtował się kolejny trend horyzontalny ograniczony od góry czerwoną linią znajdującą się na poziomie 0,93 zł. Jej przełamanie zapowiadałoby wzrost. Pogorszenie sytuacji nastąpiłoby w razie przełamania niebieskiej linii wsparcia na poziomie 0,81 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here