Naga MarketsOrange D1

W wyniku dzisiejszego wzrostu kurs Orange przełamał dwie linie oporu widoczne na wykresie. Czerwona linia przechodziła przez dwa punkty zwrotne, a niebieska przez trzy. Ich jednoczesne przebicie jest pozytywnym sygnałem. Najwyższa od połowy lutego dynamika wzrostu oraz stosunkowo wysokie obroty przemawiają za jego wiarygodnością. Następny opór znajduje się na poziomie 4,66 zł i został oznaczony zieloną linią.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dzisiejszy sygnał oznacza zmianę krótkoterminowego trendu na wzrostowy. Nie mówi jednak nic o dłuższym horyzoncie czasowym. Długoterminowa bordowa linia trendu spadkowego znajduje się dopiero w okolicach 5,17 zł. Tam też znajduje się rozległa luka bessy z połowy lutego. Dopiero przełamanie obu tych barier oznaczałoby zakończenie długoterminowego trendu spadkowego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Krezus D1

Krezus znajduje się w trendzie spadkowym. Na razie nie widać sygnałów zapowiadających poprawę, ani tym bardziej odwrócenie. Pozytywnym sygnałem byłoby przełamanie niebieskiej linii trendu spadkowego, która dzisiaj znajduje się na poziomie 1,38 zł oraz czerwonej linii oporu na poziomie 1,41 zł. Najbliższym wsparciem jest poniedziałkowy dołek na poziomie 1,24 zł. Następna bariera znajduje się na poziomie 1,17 zł, ale jest to dołek sprzed ponad siedmiu lat i nie wiadomo czy zadziała.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania pgnig | kurs funta online | notowania euro | prognoza dolara | cdr akcje | akcje cdr |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here