Naga MarketsMW Trade D1

MW Trade należy do Getin Holding i zajmuje się usługami finansowymi dla podmiotów działających na rynku medycznym oraz jednostek samorządu terytorialnego. Kurs Spółki utworzył szczyt w 2013 i od tamtej pory znajdował się albo w konsolidacji albo trendzie spadkowym. Ostatnio pojawiła się formacja odwróconej głowy z ramionami. Jest to formacja typowa dla odwracającego się trendu spadkowego. Jest jednak dość mała, ponieważ tworzyła się przez ostatnie trzy miesiące. Dlatego nie wiadomo czy dzisiejsze wybicie górą z niej zapowiada tylko większą wzrostową korektę, czy też zmianę głównego trendu na wzrostowy. Najbliższym oporem jest luka bessy, której górne ograniczenie na poziomie 8,45 zł oznaczono czerwoną linią. Wsparciem jest niebieska linia szyi na poziomie 7,34 zł. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania poziomu dołka głowy oznaczonego zieloną linią (6,59 zł).

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

CD Projekt D1

Kurs CD Projektu znajduje się w trendzie wzrostowym nad zieloną linią znajdującą się na poziomie 82,30 zł. Do jej przełamania sporo jeszcze brakuje. Dzisiejszy spadek spowodował jednak wybicie dołem z niebieskiego klina zwyżkującego. Jest to negatywny sygnał i zapowiedź testu wspomnianej linii trendu wzrostowego.

ccfConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. @ MWTRADE – pewna zmiana struktury ceny jest widoczna, ale z całym szacunkiem, autor analizy doszukuje się powstania i rozgrywania formacji, powstania sygnału kupna, gdzie obrót dzienny na poszczególnych sesjach wynosi kilkaset zł. Bać się, czy żartować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here