Naga MarketsMostostal Warszawa  D1

Kurs Mostostalu Warszawa znajduje się w długoterminowym trendzie spadkowym. W wyniku ostatnich spadków cena ponownie znalazła się na wsparciu znajdującym się na poziomie 9,82 zł oznaczonym zieloną linią. W przeszłości ten poziom trzy razy powstrzymał spadki. W dodatku dzisiejsza dotychczasowa świeczka trochę przypomina pozytywną formację młota. W związku z tym uważam, że w tym miejscu występują podwyższone szanse na odbicie.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Budimex D1

Przez cztery miesiące na wykresie Budimexu powstawała formacja klina zniżkującego. Formacje tego typu mają pozytywną wymowę i do dzisiaj można było interpretować ją jako korektę w trendzie wzrostowym wyższego rzędu. Wbrew tym oczekiwaniom wybicie nastąpiło dołem,  a na wykresie powstaje czarna świeca poprzedzona luką bessy. Jest to negatywny sygnał. Sądząc po rozmiarach klina spadek powinien sięgnąć wsparcia na poziomie 185 zł oznaczonego zieloną linią.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here