Naga Markets
Lotos D1

W wyniku ostatnich wzrostów kurs Lotosu znalazł się nad niebieską linią trendu spadkowego. Jest to pozytywny sygnał, ale przynajmniej dwa czynniki ograniczają jego wiarygodność. Po pierwsze wybicie nie zostało potwierdzone obrotami. Po drugie dynamika wzrostu nie zwiększyła się, lecz spadła po przełamaniu linii. W związku z tym bardziej ostrożni inwestorzy powinni zastosować filtr w postaci czerwonej linii oporu znajdującej się na poziomie 52 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Baltona D1

Kurs Baltony przełamał niebieską linię trendu spadkowego. Przełamanie nastąpiło z dużą i rosnącą dynamiką i zostało potwierdzone bardzo wyraźnym wzrostem obrotów. W związku z tym wiarygodność sygnału jest duża. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 2,46 zł i został oznaczony czerwoną linią. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania poziomu ostatniego dołka oznaczonego zieloną linia na poziomie 1,86 zł.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here