Naga MarketsKGHM D1

Od drugiej połowy maja kurs KGHM znajdował się w trendzie horyzontalnym. Górnym ograniczeniem była czerwona linia przechodząca przez trzy lokalne szczyty i znajdująca się na poziomie 113,75 zł. Dzisiejszy wzrost spowodował jej przełamanie. Jest to pozytywny sygnał, a dzienna luka hossy zwiększa jego wiarygodność. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania dolnego ograniczenia tej luki znajdującego się na poziomie 112,45 i oznaczonego zieloną linią. Najbliższym oporem jest dzienna luka bessy z 4 maja, której górne ograniczenie na poziomie 122,30 oznaczono niebieską linią.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

PKN Orlen D1

Podczas wczorajszej sesji kurs PKN przełamał linię trendu wzrostowego obejmującą okres od września 2016. Przed końcem sesji większa część strat została nadrobiona, przez co dzienna świeca ma biały korpus. Mimo to zamknięcie wypadło poniżej linii. Dzisiejsza sesja jak dotąd nie przyniosła istotnych zmian. Gdyby cena wróciła ponad linię, wczorajsze przełamanie zostałoby anulowane. To jednak nie nastąpiło. W związku z tym można mówić o istotnym pogorszeniu sytuacji.

PKN Orlen H1

Najbliższym wsparciem jest wczorajsze minimum na poziomie 107,08 zł. Trudniej wyznaczyć opór, którego przełamanie anulowałoby negatywne zmiany. Proponuję przyjąć, że byłaby to krótkoterminowa linia trendu spadkowego widoczna na wykresie H1, która obecnie znajduje się w okolicach 112,20 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here