Naga MarketsGrupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy D1

W styczniu 2016 kurs Azotów znalazł się w trendzie spadkowym i jesienią uformował dno na poziomie 165 zł. W styczniu 2017 nastąpiło szybkie odbicie, ale później rynek osłabł i przez kilka miesięcy mieliśmy łagodny trend spadkowy przebiegający pod zieloną linią. Kilka dni temu cena doszła w pobliże wspomnianego dołka (166 zł). Dzisiaj nastąpił wzrost, który spowodował przełamanie zielonej linii trendu spadkowego. Jest to pozytywny sygnał, a to że stało się to w pobliżu wsparcia, zwiększa jego wiarygodność. Na jego podstawie można oczekiwać wzrostu do poziomu 206 oznaczonego czerwoną linią.

Jeśli jednak uwzględnimy szerszy kontekst, to znaczy fakt że powstające podwójne dno może oznaczać zakończenie całej trwającej od stycznia 2016 korekty, to zasięg spodziewanego wzrostu powinien być znacznie większy. Cena powinna przynajmniej przetestować poziom szczytu, od którego korekta się zaczęła, czyli 263 zł.

Handluj akcjami 29 polskichspółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX

Te artykuły również Cię zainteresują
Asseco Polska D1

Od ponad dwóch lat kurs Asseco konsoliduje się pomiędzy zieloną linią wsparcia w okolicach 49 zł, a oznaczonym na czerwono oporem w pobliżu 58 zł. Wczoraj i dzisiaj nastąpił test wsparcia. Wprawdzie wczoraj bariera została przekroczona, ale nie spowodowało to zwiększenia podaży. Dzisiaj nastąpiło dynamiczne odbicie. W sumie wsparcie zostało obronione, więc można oczekiwać wzrostu w okolice oporu.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs euro | kurs dolara on line | rekomendacje giełdowe 2020 | kurs eur | kurs akcji lotos | kurs dol |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here