Naga MarketsEsotiq & Henderson D1

Esotiq jest firmą bieliźniarską. Od czerwca kurs Spółki znajdował się w trendzie spadkowym i ostatnio ukształtował odwróconą formację głowy z ramionami. Dzisiejszy wzrost spowodował przełamanie niebieskiej linii szyi znajdującej się na poziomie 11,60 zł. Jest to sygnał kupna. Na podstawie rozmiarów formacji można oszacować zasięg spodziewanego wzrostu na około 14 zł. Po drodze jest opór ustanowiony przez czerwcowy szczyt na poziomie 12,66 zł oznaczony czerwoną linią. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania wsparcia oznaczonego zieloną linią na poziomie 10,96 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

 Famur D1

Famur jest producentem maszyn górniczych. Przez kilka ostatnich miesięcy kurs Spółki znajdował się w trendzie wzrostowym nad niebieską linią. Dynamika trendu była tak mała, że równie dobrze moglibyśmy mówić o konsolidacji. Tak czy inaczej, przełamanie niebieskiej linii znajdującej się na poziomie 5,78 zł jest sygnałem sprzedaży. Następne wsparcie znajduje się na poziomie 5,30 zł i zostało oznaczone zieloną linią. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania oporu na poziomie 5,91 zł oznaczonego czerwoną linią.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here