Naga MarketsEmperia D1

Emperia jest holdingiem handlowym. Prowadzi między innymi sieć supermarketów Stokrotka. Kurs Emperii znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Przez ostatnie dwa miesiące w ramach tego trendu mieliśmy korekcyjny trend spadkowy w formie flagi. Wczoraj cena wybiła się z niej górą. Dzisiaj rynek osłabł, ale sygnał nie został zanegowany. Dogodnym momentem do zakupu może być testowanie górnej linii flagi od góry (okolice 92 zł).

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dino Polska D1

Podobnie jak Emperia, Dino Polska prowadzi sieć supermarketów. Od początku notowań kurs Spółki znajdował się w trendzie wzrostowym, ale ostatnio coś zaczęło się psuć. Miesiąc temu nastąpiło przełamanie niebieskiej linii trendu wzrostowego, a dzisiaj cena spadła poniżej wsparcia oznaczonego czerwoną linią na poziomie 66 zł. Następne wsparcie znajduje się na poziomie 58,72 zł (zielona linia).

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here