Naga MarketsCelon Pharma D1

Celon jest firmą farmaceutyczną posiadającą własne laboratorium badawczo-rozwojowe oraz linie technologiczne. Kurs Spółki w ostatnim okresie zaliczył korektę, ale wiele wskazuje na to że nastąpi powrót do trendu wzrostowego. Po pierwsze poziom oznaczony prostokątem (około 34 zł) okazał się skutecznym wsparciem co widać po długich dolnych knotach. Po drugie ostatnio pojawiło się kilka młotków. Po trzecie dzisiejszy wzrost spowodował przełamanie trzykrotnie testowanej linii trendu spadkowego. Następny opór znajduje się na poziomie 38,28 zł i został oznaczony czerwoną linią.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Te artykuły również Cię zainteresują
Amrest D1

Na wykresie Amrestu od kilku miesięcy mamy konsolidację, której dolnym ograniczeniem jest zielona linia. Ostatnio cena spadła właśnie do tej linii i odbiła się od niej potwierdzając ją trzeci raz. W związku z tym gdyby teraz nastąpiło przełamanie zielonej linii, byłby to sygnał sprzedaży. Linia znajduje się na poziomie 354 zł.

Alternatywny i chyba bardziej prawdopodobny scenariusz to przełamanie niebieskiej linii oporu znajdujące się na poziomie 368 zł. Wprawdzie obejmuje ona stosunkowo krótki okres, ale za to przechodzi przez wiele punktów zwrotnych. Dlatego jej przełamanie mogłoby oznaczać powrót do długoterminowego trendu wzrostowego, w którym Spółka znajduje się od trzech lat. Po drodze jest czerwona linia oporu znajdująca się na poziomie 380 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here