Naga MarketsBogdanka D1

Kurs Bogdanki znajduje się w trendzie wzrostowym od końca czerwca, kiedy nastąpiło przełamanie niebieskiej linii trendu spadkowego. Przez ostatnie dwa tygodnie na rynku panowała konsolidacja o dość nieregularnym kształcie. Jej górnym ograniczeniem była czerwona linia. Dzisiejszy wzrost spowodował jej przełamanie. Jest to zapowiedź dalszego wzrostu. Po drodze jest wiele oporów. Najważniejszy z nich znajduje się na poziomie 74,50 zł i został oznaczony zieloną linią. Anulowanie dzisiejszego pozytywnego sygnału nastąpiłoby w razie przełamania czerwonej linii i następnego wsparcia znajdującego się poniżej niej. Jest to piątkowe minimum na poziomie 67,61 zł oznaczone bordową linią.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

JSW D1

Wykres JSW przypomina wykres Bogdanki. Tu też od jakiegoś czasu dominuje trend wzrostowy i w ramach tego trendu przez ostatnie dwa tygodnie mieliśmy konsolidację. Jej górnym ograniczeniem była czerwona linia. Podobnie jak w przypadku Bogdanki, dzisiejszy wzrost spowodował jej przełamanie i powstanie sygnału kupna. Najbliższy opór znajduje się w okolicach majowego szczytu oznaczonego zielonym prostokątem w przedziale 79,50 – 81,40 zł. Najbliższym wsparciem jest przełamana czerwona linia na poziomie 74,69 zł. Anulowanie dzisiejszego sygnału kupna nastąpiłoby w razie przełamania następnego wsparcia oznaczonego bordową linią na poziomie 72,82 zł.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here