Naga MarketsAtlanta Poland D1

Atlanta.pl handluje bakaliami. Od stycznia kurs Spółki znajdował się w trendzie spadkowym. W zeszłym tygodniu nastąpiło przełamanie niebieskiej linii tego trendu. Od tamtej pory mieliśmy konsolidację pod zieloną linią na poziomie 4,80. Dzisiaj ta bariera została przełamana. Jest to sygnał zmiany trendu na wzrostowy.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Te artykuły również Cię zainteresują
Agora D1

Od września 2016 Agora znajduje się w trendzie wzrostowym. Od marca w ramach tego trendu mamy formację konsolidację w formacji przypominającej trójkąt zniżkujący. Jej górne ograniczenie znajduje się na poziomie 15,51 zł, a dolne na poziomie 13,90. Wybicie zapowiadałoby ruch porównywalny z rozpiętością wahań wewnątrz trójkąta. W przypadku wybicia dołem daje to poziom docelowy pokrywający się z czerwonym wsparciem na poziomie 11,20. Po drodze jest wsparcie oznaczone zieloną linią na poziomie 12,60.

W przypadku wybicia górą poziom docelowy znajdowałby się w okolicach 18,50 zł. Po drodze jest opór ustanowiony przez marcowy szczyt na poziomie 17 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here