Naga MarketsAsseco Business Solutions D1

Kurs Asseco znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Ostatnio w ramach tego trendu miała miejsce korekta zakończona miesiąc utworzeniem dołka na poziomie 27,21 zł. W ostatnich dniach ponownie nastąpiła próba zepchnięcia rynku w dół, ale cena doszła tylko do niebieskiej linii trendu i mocno odbiła się od niej tworząc pozytywną formację młota. W związku z tym w najbliższej przyszłości najbardziej prawdopodobna wydaje się kolejna fala wzrostowa. Potwierdzeniem takiego scenariusza byłoby przełamanie oporu na poziomie 30 zł oznaczonego czerwoną linią.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Te artykuły również Cię zainteresują
Monnari D1

Od ponad dwóch lat kurs Monnari znajduje się w trendzie spadkowym. Od pół roku w ramach tego trendu powstaje duża formacja trójkąta symetrycznego. Formacje tego typu częściej poprzedzają kontynuację trendu. W tym przypadku oznaczałoby to przełamanie dolnego ramienia znajdującego się na poziomie 8,45 zł. Gdyby tak się stało, to na podstawie rozmiarów trójkąta należałoby oczekiwać spadku do około 6,50 zł. Alternatywny scenariusz to przełamanie górnego ramienia znajdującego się w okolicach 8,96 zł i wzrost do około 10,50 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here