Naga MarketsAsseco Business Solutions H1

Od pierwszej połowy maja kurs ABS znajduje się w trendzie spadkowym. Ostatnio w ramach tego trendu powstała formacja trójkąta zwyżkującego, którego czerwone górne ramię znajduje się na poziomie 29,30. Dzisiaj nastąpiło wybicie górą. Wybicie było niezbyt mocne, a późniejszy spadek zniwelował znaczną jego część. Mimo to powrót poniżej czerwonej linii nie nastąpił. W związku z tym sygnał wydaje się ważny.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Te artykuły również Cię zainteresują
Agroton D1

Agroton jest ukraińską spółką rolniczą. Cena Spółki przez długi czas znajdowała się w trendzie wzrostowym, ale w połowie czerwca nastąpiło przełamanie dwóch niebieskich linii. Jednocześnie na wykresie powstawała formacja głowy z ramionami z zieloną linią szyi na poziomie 6,31 zł. Teraz nastąpiło jej przełamanie i tym samym dopełnienie formacji. Na podstawie odległości pomiędzy szczytem głowy a linią szyi można oczekiwać spadku do około 4,50 zł. Jeśli jednak ostatni sygnał uznamy za część procesu zmiany trendu, to skala spadku może być znacznie większa. Jeśli chodzi o wsparcia, to szczególnie istotny wydaje się poziom dołka z 13 marca (4,78 zł), ponieważ jest on dość bliski wspomnianemu poziomowi docelowemu 4,50 zł wynikającemu z formacji RGR.

Jedynym argumentem przemawiającym przeciwko wiarygodności wybicia z RGR jest brak potwierdzenia obrotami. Nie jest to jednak warunek konieczny, zwłaszcza w przypadku wybicia dołem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here