Naga MarketsGrupa Azoty D1

Kurs Azotów od początku roku konsoliduje się nad niebieską linią. Do tej pory testował ją trzy razy, więc linia wygląda na istotną i wiarygodną. Obecnie cena znowu się do niej zbliża. Można to wykorzystać jako okazję do zakupu, ale trzeba mieć świadomość że przełamanie tej linii byłoby silnym sygnałem sprzedaży. Linia znajduje się na poziomie 66,78 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Amica D1

Amica znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Od września 2016 w ramach tego trendu zaczęła się średnioterminowa korekta przebiegająca pod czerwoną linią trendu spadkowego. Ta linia biegnie przez tylko dwa punkty zwrotne, co zmniejsza jej wiarygodność. Z drugiej strony przed jej przełamaniem na wykresie powstawały wyłącznie białe świeczki, co świadczy o przewadze popytu. W związku z tym uważam sygnał za istotny i spodziewam się kontynuacji wzrostu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOd inwestora do scalpera – CHFJPY
Następny artykułSnap odkrywa karty?
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here