Naga MarketsAlma D1

W zeszłym tygodniu kurs Almy znalazł się ponad niebieskimi liniami trendu spadkowego. Nie można jednak mówić o przełamaniu czy wybiciu, ponieważ cena stała w miejscu, a linie opadały. Sytuacja zmieniła się dopiero w wyniku dzisiejszego wzrostu. Dopiero teraz można mówić o zmianie trendu na wzrostowy. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 0,55 zł i został oznaczony bordową linią. Znacznie bardziej istotny jest następny opór na poziomie 1 zł oznaczony czerwoną linią. Najbliższym wsparciem jest dzisiejsza luka hossy, której dolne ograniczenie na poziomie 0,33 zł oznaczono na zielono. Zamknięcie tej luki oznaczałoby anulowanie dzisiejszego sygnału kupna.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Te artykuły również Cię zainteresują
PKN Orlen D1

Od września 2016 kurs PKN znajduje się w trendzie wzrostowym nad zieloną linią. Ta linia obecnie znajduje się na poziomie 108,40 zł i jest najbliższym wsparciem. Testowanie linii trendu wzrostowego na ogół jest okazją do kupna. Tym razem trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że po ostatnim odbiciu od linii cena nie ustanowiła nowego, wyższego szczytu. Jest to poszlaka przemawiająca za przełamaniem zielonej linii i tym samym przemawiająca przeciwko kupowaniu tych akcji przy linii.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here