Naga MarketsAgora D1

Od dwóch miesięcy kurs Agory konsoliduje się pomiędzy zieloną linią wsparcia znajdującą się obecnie na poziomie 13,60 zł, a czerwoną strefą oporu w przedziale 16,70 – 17 zł. W ramach tej konsolidacji mieliśmy krótkoterminowy trend spadkowy oznaczony bordową linią, a potem konsolidację niższego rzędu pod niebieską linią. Dzisiaj ta niebieska linia została przełamana. Jest to pozytywny sygnał. Długi biały korpus przemawia za jego wiarygodnością. Z drugiej strony obroty są stosunkowo niskie. Mimo to najbardziej prawdopodobny wydaje się wzrost w okolice czerwonego oporu.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Asseco Buisiness Solutions D1

ABS znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ramach tego trendu od początku marca miała miejsce konsolidacja pod czerwoną linią oporu znajdującą się na poziomie 27,77 zł. Dzisiaj nastąpiła próba wybicia górą. Początkowo wyglądało to ładnie, ale później nastąpił kontratak podaży i obecnie cena ponownie znajduje się na poziomie oporu. Sytuacja nie jest rozstrzygnięta. Jeżeli zamknięcie nastąpi powyżej oporu, to droga w górę zostanie otwarta. Sądząc po rozmiarach konsolidacji wzrost powinien sięgnąć 30 zł. W przeciwnym wypadku należałoby się spodziewać spadku do dolnego ograniczenia konsolidacji znajdującego się na poziomie 25,51 zł.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here