Naga MarketsAgora D1

Kurs Agory od półtora roku znajduje się w trendzie wzrostowym. W ramach tego trendu od marca 2017 kształtowała się konsolidacja, której górnym ograniczeniem były dwie niebieskie linie. Jedna z nich znajdowała się na poziomie 15,15 zł, a druga na poziomie 15,25 zł. Dzisiejszy wzrost spowodował ich przełamanie i tym samym powstanie sygnału kupna. Wybicie było potwierdzone zwiększeniem obrotów. W związku z tym rokowanie jest pomyślne. Minimalny zasięg wzrostu wynika z rozpiętości konsolidacji z ostatnich miesięcy i wynosi około 17,50 zł. Po drodze jest opór oznaczony czerwoną linią ustanowiony przez szczyt z początku marca na poziomie 16,99 zł. Anulowanie dzisiejszego sygnału nastąpiłoby w razie przełamania zielonej linii wsparcia znajdującej się na poziomie 14,80 zł.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Indata D1

Indata jest holdingiem spółek informatycznych. Od lutego cena Spółki znajduje się w trendzie spadkowym pod niebieską linią. Linia przebiegała przez cztery punkty zwrotne. Dzisiejszy wzrost spowodował jej przełamanie. Jest to pozytywny  sygnał, choć nie wiadomo czy będzie oznaczał zmianę trendu ze spadkowego od razu na wzrostowy, czy też najpierw na horyzontalny. Najbardziej istotny opór znajduje się na poziomie 0,66 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here