Naga MarketsAlchemia D1

Na wykresie Alchemii powstaje formacja przypominająca spodek. W okresie od października do grudnia cena znajdowała się w łagodnym trendzie spadkowym. Później nastąpiła stabilizacja, z której cena wybiła się górą 13 lutego. Towarzyszyły temu obroty najwyższe od ponad roku. Od tamtej pory mamy konsolidację pod czerwoną linią na poziomie 5,10 zł. Przełamanie tej bariery oznaczałoby zakończenie spodka i przejście do trendu wzrostowego. Na podstawie spodka nie można przewidzieć zasięgu spodziewanego wzrostu, ale na ogół jest to istotny ruch. Najbliższym oporem powyżej 5,10 jest niebieska linia na 5,20.

Te artykuły również Cię zainteresują
Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Atrem D1

Atrem zajmuje się automatyką przemysłową. Tydzień temu pisałem, że kurs znajduje się w trendzie spadkowym pod niebieską linią. Wczoraj nastąpiło strząśnięcie, to znaczy spadek który wywołał wysyp podaży, która następnie została zgarnięta przez dominujący na tym rynku popyt. Widać to po wczorajszym młotku połączonym z bardzo wysokimi obrotami. Dzisiaj nastąpiło przełamanie niebieskiej linii. Jest to pozytywny sygnał. Następne opory znajdują się na poziomie 3 i 3,30 zł i zostały oznaczone na czerwono. Stop loss powinien znaleźć się poniżej poniedziałkowego minimum znajdującego się na poziomie 2,47. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here