Naga MarketsSygnity D1

Sygnity jest firmą informatyczną. Cena Spółki znajduje się w silnym trendzie spadkowym. Na razie nie widać sygnałów zapowiadających odwrócenie. Pewne nadzieje wiązałem z niedawnym wzrostem obrotów. Myślałem, że to jakieś przesilenie, że nawis podażowy zmienił właściciela i trend spadkowy zacznie się odwracać. Na razie się nie odwrócił. Sygnałem oznaczającym odwrócenie byłoby najpierw przełamanie niebieskiej linii trendu spadkowego, a później także luki bessy, której dolne ograniczenie na poziomie 4,55 zł oznaczono czerwoną linią. Najbliższym wsparciem jest ostatni dołek i zarazem historyczne minimum na poziomie 3,11 zł oznaczone zieloną linią.

Te artykuły również Cię zainteresują

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

PKN D1

PKN spada po przełamaniu zielonej linii trendu wzrostowego. O samym przełamaniu pisałem tutaj. Sytuacja nie wygląda dobrze. Nadzieje na odbicie można wiązać z dwiema niebieskimi liniami, które przecinają się blisko obecnych poziomów (105,85 – 106,20 zł). Być może będzie to tylko krótkoterminowe odbicie, które pozwoli pozbyć się akcji po korzystniejszych niż obecnie cenach. Bardziej optymistyczny wariant, to gdyby niebieskie linie okazały się trwałymi wsparciami. Dzięki temu cała korekta mogłaby mieć postać konsolidacji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here