Naga MarketsOrzeł Biały D1

Orzeł Biały zajmuje się produkcją ołowiu rafinowanego oraz przetwarzaniem zużytych akumulatorów ołowiowych. Kurs Spółki znajdował się w trendzie wzrostowym od początku ubiegłego roku. Ostatnio jednak pojawiły się sygnały zapowiadające odwrócenie. Najpierw nastąpiło przełamanie czerwonej linii trendu wzrostowego. Ta linia przechodziła przez trzy punkty zwrotne, więc jej przełamanie jest istotnym sygnałem Wczoraj nastąpiło przełamanie zielonej linii szyi formacji głowy z ramionami. To drugi negatywny sygnał. Na jego podstawie można oczekiwać spadku porównywalnego z odległością pomiędzy szczytem głowy a linią szyi. Daje to poziom docelowy w okolicach 10,80 pokrywający się ze wsparciem ustanowionym przez tary szczyt oznaczony strzałką.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Getin D1

W ciągu ostatnich tygodni na wykresie Getinu powstał trójkąt, którego górne ramię można przedłużyć aż do szczytu z połowy lutego. Dzięki temu zwiększa się znaczenie tej linii i tym samym znaczenie jej dzisiejszego przełamania. Na podstawie przełamania można spodziewać się wzrostu porównywalnego z rozpiętością trójkąta. Daje to poziom docelowy w okolicach 1,50. Z drugiej strony wiarygodność sygnału zmniejsza to, że dzisiejszy wzrost nie był większy od wahań z ostatnich dni. W związku z tym wzrost wydaje się bardziej prawdopodobny niż spadek, ale wiarygodność sygnału nie jest jednak zbyt duża.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here