Naga MarketsPZU

Kurs PZU znajduje się w trendzie wzrostowym nad linią widoczną na wykresie. Na razie nie widać sygnałów oznaczających zakończenie tego trendu. Pogorszenie nastąpiłoby w razie przełamania linii, która obecnie znajduje się na poziomie 34,50. Znaczy to, że z jednej strony wsparcie jest bardzo blisko i wzrost cen jest bardziej prawdopodobny niż spadek. Z drugiej strony jeśli spadek mimo to nastąpi, to spowoduje przełamanie linii i powstanie najgorszego sygnału technicznego od kilku miesięcy.

BSC Drukarnia Opakowań SA

Na wykresie Spółki do niedawna przeważał trend wzrostowy. W listopadzie 2016 nastąpiło przełamanie niebieskiej linii tego trendu. Jest to sygnał ostrzegawczy, ale  odwrócenie trendu nastąpiłoby w razie przełamania zielonej linii szyi formacji głowy z ramionami. Linia znajduje się na poziomie 30,40 zł. Przełamanie tej bariery zapowiadałoby spadek porównywalny z wysokością formacji, co daje poziom docelowy w okolicach 17 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUDUSD – zamknięcie pod linią trendu
Następny artykułMieszane dane z USA i sytuacja na GBP/USD, EUR/USD
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here