Naga MarketsWawel D1

Miesiąc temu Wawel przełamał zieloną linię trendu wzrostowego. Spodziewałem się większej korekty, ale cena zachowała się dość spokojnie. Najważniejsze jest to, że ciągle atakowała opór na poziomie 1195 oznaczony niebieską linią. Dzięki licznym potwierdzeniom ten poziom stał się kluczowym oporem. Nie wiadomo czy zostanie przełamany. Być może to, co uznałem za spokój jest konsolidacją przed większą zniżką. Wiadomo jednak, że jeśli opór zostanie przełamany, to powstanie silny sygnał kupna.


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Te artykuły również Cię zainteresują
IF Capital D1

Od początku marca kurs IF Capital znajdował się w trendzie spadkowym pod niebieskimi liniami. 20 lipca ta linia została przełamana. Początkowo zignorowałem ten sygnał z powodu trudności w zrozumieniu czym Spółka się zajmuje. Teraz jednak widać że przełamanie niebieskich linii nie było chwilowym wyskokiem ceny. Dlatego uważam że cena powinna wzrosnąć. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 0,65 zł i został oznaczony czerwoną linią. Najbliższym wsparciem jest zielona linia na poziomie ostatniego dołka (0,54 zł).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here