Naga MarketsMarvipol

Marvipol jest deweloperem. Kurs Spółki od dawna znajduje się w trendzie wzrostowym. Od września trend ten przebiegał nad zieloną linią. Przez ostatni miesiąc mieliśmy konsolidację pod czerwoną linią. Sygnałem siły rynku było to, że w trakcie tej konsolidacji podaż nie zdołała zepchnąć ceny do zielonej linii. Dzisiaj mamy przełamanie czerwonej linii i tym samym wybicie górą z miesięcznej konsolidacji. Jest to pozytywny sygnał.

ABPL ABE

ABPL jest dystrybutorem IT. Kurs Spółki dzisiaj przełamał czerwoną linię szyi odwróconej formacji głowy z ramionami znajdującą się na poziomie 37 zł. Na tej podstawie można oczekiwać wzrostu porównywalnego z odległością pomiędzy linią szyi a dołkiem głowy znajdującym się na poziomie 25,35. Daje to poziom docelowy 48,65 zł, który oznaczono na zielono. Po drodze jest oznaczony bordową linią opór na poziomie 44 zł.

Anulowanie dzisiejszego sygnału nastąpiłoby w razie przełamania wsparcia ustanowionego przez dzisiejszą lukę hossy, której dolne ograniczenie znajduje się na poziomie 36,30 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here